EST

KEEMILINE KOORIMINE

Keemiline koorimine on protsess, mille tulemusena tekitatakse nahal kunstlik põletik. Keemilise koorimise põhimõte on naha pindmiste kihtide eemaldamine, et kiirendada uute naharakkude teket. Tänu suurepärastele tulemustele on keemiline koorimine muutunud populaarseks kosmetoloogiliseks protseduuriks. Keemiliselt koorivad hooldused võivad olla erinevad olenevalt lahuse koostisosade spetsiifikast ja tugevusest. Ka toime sügavus sõltub paljudest teguritest, nagu lahuse nahal hoidmise kestus või nahalekandmise intensiivsus.

Tehnika
Meie iluspetsialist valib iga kliendi vajadustele sobiva lahuse või lahuste segu. Lahus kantakse hooldatavale piirkonnale vatipadjakese abil. Alfahüdroksiidhapped ehk AHA-happed, nagu näiteks glükool-, piim- või puuviljahappe, on pindmise toimega hooldused. Parima tulemuse saamiseks teostada koorivaid hooldusi kord nädalas või pikemate vahedega. 

AHA
Hoolduse ajal lahuse nahalekandmisel võib klient äärmisel juhul tunda vaid kerget kihelust või kipitust.
Mõnikord piisab vaid ühest keemilise koorimise protseduurist, et nahk omandaks märgatavalt tervema ja kaunima jume.
Eraldi taastumisaega ei ole vaja varuda – klient võib kohe pöörduda tagasi oma igapäevatoimetuste juurde. AHA-koorimist on soovitatav teha hoolduskuurina, mis koosneb 4 kuni 6 hooldusest.

Hooldusjärgselt
Eriti oluline igapäevane naha puhastamine ja spetsiaalse hoolduskreemi kasutamine.
Päikesekaitsekreemi kasutamine on kohustuslik.