EST

IPL FOTONOORENDUS

Intensiivne impulssvalgusteraapia

IPL fotonoorendav hooldus aitab taastada enneaegselt vananenud naha normaalset seisundit, eemaldades nahalt pigmentkahjustusi, eelkõige päikesekiirgusest tingitud tedretäppe. Ka rosaatsea korral annab IPL positiivseid tulemusi. Hooldus ei ole kooriva toimega, taastumisaeg on lühike ning kõrvalnähtude ilmnemise risk minimaalne.

Eelised & kasutegur

  ·         Sobib kasutamiseks kõikidel kehaosadel.

  ·         Muudab jume ühtlaseks ja annab nahale noorusliku välimuse.

  ·         Stimuleerib kollageenisünteesi.

  ·           Aitab eemaldada päikesekiirgusest tingitud pigmentkahjustusi ja kapillaare.

IPL-hoolduse toimemehhanism 
IPL seade edastab laia spektriga valgust läbipaistva käsielektroodi kaudu. Erinevate nahatüüpide jaoks kohandatakse valguse lainepikkust elektroodis paiknevate filtrite abil. Valgus tungib nahakoesse ja imendub veres, kui ravitakse vaskulaarseid kahjustusi, melaniinis, või kui ravitakse pigmentkahjustusi. Tavaliselt tehakse umbes kolmenädalaste vaheaegadega 4–6 IPL-seanssi.

Fotonoorendav hooldus
Hooldamist vajavale piirkonnale kantakse nahka jahutava toimega kreemi. Protseduuri ajal võib tajuda õrna torget ning kerget sooja tunnet nahal. Fotonoorendav näohooldus kestab tavaliselt 15-25 minutit.

Taastumisaeg
Mõningatel juhtudel võib pärast hooldust ilmneda kergekujuline punetus. Enne ja pärast hooldust tuleb vältida otsese päikese kätte sattumist.

Võimalikud kõrvalnähud
Kõrvalnähtude ilmnemine on võimalik. Hooldusega kaasnevad kõrvalnähud pigmendilaikude ja kapillaaride puhul on et, hooldatud piirkonnale tekib koorik.