EST

AKNEHOOLDUSED

Tänapäeval alluvad pea kõik aknejuhtumid ravile. Et aga aknest edukalt jagu saada ja selle taastekkimist ära hoida, tuleb meeles pidada kahte põhireeglit:

  ·         akneravi nõuab kannatlikkust;

  ·         akneravi on individuaalne – mis ühele sobib, ei anna teise inimese puhul tulemusi.

Sageli köidavad akne käes vaevlevate inimeste tähelepanu reklaamid, mis lubavad „kiireid, imepäraseid ja koheseid“ tulemusi.

Kahjuks ei saa olematuks teha fakti, et akne ei kao üleöö. Keskmiselt kulub esialgsete tulemuste ilmumiseni aega 6–8 nädalat. Ka siis, kui näonahk on muutunud juba palju puhtamaks, on vajalik hoolduste edasine jätkamine, et ennetada akne kordumist. Kui aknehooldused ei anna 6–8 nädala möödudes tulemusi, võib osutuda vajalikuks muudatuste tegemine, sest mitte kõik aknevormid ei allu kõikidele aknehooldustele.

Akneravi nõuab individuaalset lähenemist ja oleneb paljudest asjaoludest, k.a akne põhjused, nahatüübi eripära ja aknekahjustuste ulatus. Niisiis sõltub aknest vabanemine paljudest teguritest. See selgitab, miks enamik akneprobleemide käes vaevlevaid inimesi ei ole aknevastastest toodetest mingit abi saanud.

Meie lähenemine on teistsugune. Enne tervenemist soodustavate hoolduste ja vahendite soovitamist võtame arvesse mitmeid tegureid, sh akne akuutsuse astet, olemasolevaid aknekahjustusi ja muid aknega kaasnevaid terviseprobleeme ning ühtlasi ka patsiendi vanust, nahatüüpi, elustiili ja motivatsiooni. Saadud teave võimaldab meil välja töötada tõhusa ja individuaalsetele vajadustele vastava hoolduskompleksi, mis takistab uute kahjustuste teket ja aitab järk-järgult aknest jagu saada.

Mõnikord tähendab see kahe või isegi kolme erineva hooldus meetodi kombineerimist. Võimalike kõrvalnähtude ärahoidmiseks ei tohiks samal ajal kasutada apteegi käsimüügiletist omapäi ostetud akneravimeid.

Arusaadavalt allub akne eriti hästi varases staadiumis alustatud ravile. Parimate tulemuste saamiseks ja aknearmide ärahoidmiseks soovitame probleemiga tegelema hakata kohe esimeste aknenähtude ilmnedes.

Meie võimalused võitluses aknega:

  ·         IPL- ehk impulssvalgusravi

  ·         LED-lambi teraapia

  ·         naha keemiline koorimine

  ·         raadiosagedusravi

  ·         Elsa Hjeronymuse sügavpuhastav hooldus.